Zamknij

Główny Księgowy

Nr oferty: StPr/22/0991Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Starogrodzka 33, 78-500 Drawsko Pomorskie, powiat: drawski, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: samodzielne prowadzenie pełnej księgowości firmy zgodnie z obowiązującymi zasadami, sporządzanie sprawozdań finansowych, deklaracji statystycznych i podatkowych, nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.12.2022
Wynagrodzenie brutto: od 8 000 do 10 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: Finanse, Rachunkowość
    Uprawnienia:
    • Obsługa programu MS OFFICE
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Mile widziana znajomość programu Sage Symfonia Finanse i Księgowość Doświadczenie zawodowe co najmniej 3 lata Komunikatywność, samodzielność, odpowiedzialność
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE WALERIAN GRZEGORZ FABICH
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Kłosy 5, 78-500 Drawsko Pomorskie, powiat: drawski, woj: zachodniopomorskie
      Osoba do kontaktu: Monika Dobrowolska
      Numer telefonu: 94 36 34 531
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 7:00-15:00
      Czynności opiekuńcze w zakresie obsługi dzieci w żłobku (opieka, higiena, zabawy, wychowanie)
      StPr/22/1068
      data rozpoczęcia pracy od 02.12.2022
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Nauczyciel ratownictwa medycznego w szkole ponadpodstawowej.
      StPr/22/1061
      data rozpoczęcia pracy od 01.12.2022
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      Opiekuńcze usługi sąsiedzkie - pomoc w codziennych czynnościach obsługowych
      StPr/22/1063

      - obsługa kasy fiskalnej - obsługa działu mięsnego - dbanie o porządek na sali sprzedaży - dbanie o ekspozycje towarów
      StPr/22/1060
      data rozpoczęcia pracy od 28.11.2022
      wynagrodzenie od od 3 110 PLN

      Prowadzenie i doręczenie korespondencji, obsługa sekretariatu
      StPr/22/1049
      data rozpoczęcia pracy od 08.12.2022

      StPr/22/1050
      data rozpoczęcia pracy od 23.11.2022

      Prace biurowe, przyjmowanie opłat
      StPr/22/1000
      data rozpoczęcia pracy od 24.11.2022

      Układanie i montaż linii kablowych wg projektu. Wykonywanie wykopów pod ułożenie linii kablowych.
      StPr/22/1028
      data rozpoczęcia pracy od 21.11.2022
      wynagrodzenie od od 5 070 PLN

      Wykonywanie elewacji, remontów, prac wykończeniowych, dachów, prac ziemnych
      StPr/22/0975

      samodzielne prowadzenie pełnej księgowości firmy zgodnie z obowiązującymi zasadami, sporządzanie sprawozdań finansowych, deklaracji statystycznych i podatkowych, nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych
      StPr/22/0991
      wynagrodzenie od od 8 000 do 10 000 PLN