Zamknij
REKLAMA

Hossoland nabiera kształtów

14.58, 23.11.2022 . Aktualizacja: 15.07, 23.11.2022
Skomentuj Redakcja
REKLAMA

Powstaje pierwszy park rozrywki w północno-zachodniej części Polski. Rozmach prac budowlanych na terenie zlokalizowanego w pobliżu Brojec pod Gryficami Tematycznego Parku Rozrywki Hossoland robi wrażenie. Inwestycja Grupy Hosso w zadowalającym tempie nabiera kształtów.

Rozrywka na wyciągnięcie ręki

Niespełna 85-kilometrową trasę dzielącą Złocieniec od Brojec można pokonać samochodem w niecałe 1,5 godziny. To bardzo blisko w porównaniu do odległości, która dzieli miasto od innych parków rozrywki w naszym kraju. – Mieszkańcy tej części Polski zawsze musieli odbyć daleką podróż, żeby móc bawić się w parkach rozrywki – mówi Karen Hovsepyan, wiceprezes Grupy Hosso. – Teraz będą mieli okazję do tego, żeby aktywnie spędzić weekend bez potrzeby wyruszania w kilkudniowe podróże po kraju – dodaje.

Niezapomniane wrażenia i emocje

W Hossoland każdy znajdzie rozrywkę dla siebie. Baśniowe tematyczne krainy, karuzele, pokazy magii, a dla osób szukających mocnych wrażeń – rollercoastery. W sumie odwiedzający znajdą tam ponad 50 atrakcji, a także punkty gastronomiczne i sklepy. Na terenie parku powstanie 6000 miejsc parkingowych. Cały projekt Hossoland powstał we współpracy ze specjalistami w dziedzinie budowy parków rozrywki. To firmy, które mają doświadczenie przy budowie tego typu obiektów na całym świecie. – Współpraca z firmami o światowej renomie umożliwi nam stworzenie wyjątkowego miejsca – mów Hrayr Hovsepyan, prezes Grupy Hosso. – Śmiało mogę stwierdzić, że nasz Hossoland pozytywnie zapadnie w pamięć każdemu, kto go zobaczy – dodaje.

Budowa parku trwa

Prace budowlane na terenie o powierzchni czterdziestu hektarów prowadzone są z dużym rozmachem. Obecnie na terenie inwestycji trwają prace związane z fundamentowaniem, wyrównaniem i stabilizacją gruntu oraz kształtowaniem zbiorników wodnych. Wykonywane są płyty fundamentowe oraz konstrukcje stalowe pod skały, które będą charakterystycznym elementem wystroju parku. – Prace na terenie, na którym powstaje Tematyczny Park Rozrywki Hossoland, przebiegają zgodnie z zaplanowanym harmonogramem – mówi Hrayr Hovsepyan, prezes Grupy Hosso. – Jesteśmy zadowoleni z tego, w jakim tempie idziemy do przodu. Przed nami jeszcze dużo pracy, ale muszę przyznać, że z optymizmem patrzymy w przyszłość – dodaje. Otwarcie obiektu planowane jest na wiosnę 2024 roku.

[ZT]2075[/ZT]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%