Artykuły

Ubezpieczenie PKO Dom wspiera technologia smart home

2021-09-14 17:30

Nowy produkt ubezpieczeniowy PKO Ubezpieczenia pozwala zwiększyć ochronę domu, dzięki inteligentnym urządzeniom ostrzegającym o zagrożeniu. W ten sposób spółka PKO Banku Polskiego coraz śmielej wchodzi w obszar produktów niepowiązanych z bankowością.

Więcej

Inżynierowie budownictwa zapraszają na bezpłatne konsultacje w całej Polsce

2021-09-09 16:00

Budowa, eksploatacja czy remont własnego obiektu zawsze budzą wiele pytań i wątpliwości. Inżynierowie budownictwa postanowili wesprzeć Polaków w tych działaniach i służyć radą w ramach ogólnokrajowej, jednodniowej akcji w punktach konsultacyjnych.

Więcej

Policja użyła broni palnej aby zatrzymać pijanego kierowcę

2021-09-07 10:56

Policjanci Ogniwa Ruchu Drogowego wraz z dzielnicowymi z Komisariatu Policji w Resku uniemożliwili jazdę 35 – letniemu mieszkańcowi Reska, który kierował samochodem marki VW Passat pod wpływem alkoholu , posiadając aktywny zakaz prowadzenia pojazdów

Więcej

Polacy palą legalne – najniższy w historii badań udział szarej strefy w rynku wyrobów tytoniowych

2021-09-07 10:31

W I kwartale 2021 r. Polacy wypalili 6,3 proc. papierosów pochodzących z przemytu – 3,9 mld sztuk, co w porównaniu z 9,4 proc. w 2021 r. oznacza spadek o ponad 3 punkty procentowe, a to przekłada się na znaczny wzrost wpływów z tytułu akcyzy do budżetu państwa

Więcej

NOWE CENTRUM PRASOWE PAP: multimedialny obiekt w sercu Warszawy

2021-09-06 15:30

Centrum Prasowe PAP to atrakcyjny i prestiżowy obiekt konferencyjny w samym centrum Warszawy. Od września konferencje prasowe i debaty organizujemy w nowocześnie zaprojektowanych wnętrzach, wyposażonych w multimedialny sprzęt.

Więcej

To będzie największy przerzut wojska z północno - zachodniej Polski na południowo - wschodnie tereny.

2021-09-04 10:46

12 Szczecińska Dywizja Zmechanizowana będzie ćwiczyć we wrześniu br. z rozmachem, jakiego nie miała od wielu lat, gdyż będzie to jeden z największych przerzutów wojska z północno - zachodniej Polski na południowo - wschodnie tereny.

Więcej

Zabytki z terenu powiatu drawskiego objęte wsparciem Samorządu Województwa Zachodniopomorskiego

2021-09-04 10:29

Zabytki z terenu powiatu drawskiego objęte wsparciem Samorządu Województwa Zachodniopomorskiego. Prace konserwatorskie toczyć się będą m.in. w kościołach w Osieku Drawskim, Gudowie i Rydzewie.

Więcej

Świat pracy zmieni się bezpowrotnie. Jest nowy raport The Adecco Group

2021-09-03 16:20

Na całym świecie praca hybrydowa stała się w czasie pandemii koronawirusa standardowym modelem pracy. Jak wynika z globalnego raportu The Adecco Group, model hybrydowy zwiększa produktywność, ale i wywiera presję na pracodawcę i pracownika.

Więcej

W okresie wakacji br. na terenie kraju odnotowano 167 utonięć osób

2021-09-02 08:31

Za nami okres wakacji spędzanych przez miliony Polaków nad wodą i terenach przywodnych. Nad ich bezpieczeństwem czuwała m.in. Policja. Pomimo dużego zaangażowania różnego rodzaju służb, również w bieżącym roku doszło do tragicznych zdarzeń w postaci utonięć osób

Więcej

PSE: kolejna szansa dla samorządów na granty w programie „WzMOCnij swoje otoczenie”

2021-09-02 08:01

Do 30 września samorządowcy i organizacje pozarządowe mogą ubiegać się o otrzymanie grantu w wysokości 20 tys. zł w ramach ostatniej tury tegorocznej edycji programu „WzMOCnij swoje otoczenie”, organizowanego przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne

Więcej

Najnowsze komentarze

Dyliżansem do Kalisza Pomorskiego
Widać zasada małpy z brzytwą już dzi...
~Aneta
Dyliżansem do Kalisza Pomorskiego
Ostatnia sesja rady dostepna na YouTube,...
~Frodo