Gorąca linia

Masz ciekawą informację? Napisz!

Na luzie

Cała prawda o szczepionkach, czyli konkursy i wywiady w ramach #FakeHunter Challenge/szczepionki

2021-02-23 18:50

Konkurs z nagrodami pieniężnymi polegający na znajdowaniu i weryfikowaniu fakenewsów, a także rozmowy z naukowcami, lekarzami, dziennikarzami i aktorami.

Więcej

Harrison Ford odzyskał licencję pilota. To złe wieść, bo lista jego kraks jest ogromna

2020-12-26 18:07

78-letni gwiazdor Hollywood, który wielu widzom kojarzy się z rolą niezrównanego pilota Sokoła Millennium z „Gwiezdnych wojen”, prywatnie też lubi siadać za sterami maszyn latających. Nie wychodzi mu to jednak tak dobrze, jak filmowemu Hanowi Solo, czego dowodem są liczne błędy i kraksy.

Więcej

Konkurs fotograficzny „Praca w czasach PRL”

2020-10-21 09:19

Jak bardzo różniła się praca w okresie PRL od tej, którą znamy dzisiaj? Jest okazja, żeby pokazać różnice. Jeśli masz zdjęcia z miejsca swojej pracy w czasach Polski Ludowej, to dołącz to wyjątkowego konkursu i podziel się wspomnieniami!

Więcej

SUNRISE FESTIVAL 2019 W LICZBACH! - Kto się bawił?

2020-01-15 12:58

Tegoroczna edycja Sunrise Festival była potężnym wyzwaniem organizacyjnym. Po szesnastu latach spędzonych w kołobrzeskim amfiteatrze przenieśliśmy się kilka kilometrów dalej – na lotnisko w Podczelu. Dzięki temu zyskaliśmy ogromne możliwości i znacznie powiększyliśmy teren imprezy

Więcej

Szkoła ze Staniewic laureatem w konkursie „Szkolne Przygody Gangu Słodziaków”!

2019-12-27 12:07

Województwo zachodniopomorskie ma z czego być dumne. 93 nauczycieli z tego regionu zgłosiło prace swoich wychowanków do konkursu w drugiej edycji programu edukacyjnego „Szkolne Przygody Gangu Słodziaków”.

Więcej

Magia Słodziaków dociera do tysięcy polskich szkół

2019-10-15 14:41

Biedronka po raz kolejny aktywnie włącza się w obchody ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania. „Szkolne Przygody Gangu Słodziaków” to już druga edycja konkursu organizowanego przez sieć, skierowanego do szkół podstawowych, którego głównym celem jest zachęcanie uczniów do codziennego czytania.

Więcej

PŁYWAJ PO JEZIORZE OGÓRKOWYM WEHIKUŁEM ODLOTOWYM i zgarnij 3 tysiące złotych

2019-06-07 19:05

Burmistrz Kalisza Pomorskiego zaprasza mieszkańców do wspólnej zabawy. Dnia 20 lipca 2019r. w trakcie obchodów „Jarmarku nad Jeziorem Ogórkowym” będzie przeprowadzony konkurs pn. „Pływaj po jeziorze ogórkowym wehikułem odlotowym” .

Więcej

Kalendarz i książka dla czytelnika – KONKURS

2019-01-27 18:07

Zapraszamy wszystkich do udziału w konkursie dla czytelników. Nagrodą są to trzy zestawy nagród składające się z: Książka album pt: „70 Lat Poligonu Drawskiego” - sponsorem jest Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych Drawsko oraz kalendarz ścienny wydanym przez Z Obiektywem Obok Munduru

Więcej

Najnowsze komentarze

Dyliżansem do Kalisza Pomorskiego
Widać zasada małpy z brzytwą już dzi...
~Aneta
Dyliżansem do Kalisza Pomorskiego
Ostatnia sesja rady dostepna na YouTube,...
~Frodo