Jak bardzo różniła się praca w okresie PRL od tej, którą znamy dzisiaj? Jest okazja, żeby pokazać różnice. Jeśli masz zdjęcia z miejsca swojej pracy w czasach Polski Ludowej, to dołącz to wyjątkowego konkursu i podziel się wspomnieniami!

https://www.aplikuj.pl/konkurs-prl-pomorze

Na czym polega konkurs?
Zasady są bardzo proste. Wystarczy przesłać maksymalnie 3 zdjęcia w formie cyfrowej, korzystając z formularza zgłoszeniowego. Osoby biorące w nim udział muszą mieć ukończone 50 lat i mieszkać w województwie zachodniopomorskim lub pomorskim. Dla ułatwienia całego procesu, zgłoszenia mogą przesłać za seniorów krewni czy opiekunowie.

A co jest do wygrania?
Sporo cennych nagród! Wśród nich są telefony komórkowe i praktyczne kursy komputerowe (strefakursow.pl)! Ale to nie wszystko, warto też wspomnieć o ciekawych książkach i przydatnych gadżetach.

Konkurs to wspaniała zabawa i wycieczka w przeszłość. Dzięki niej można przeżyć wszystko jeszcze raz i przypomnieć sobie znajome twarze. To też okazja, żeby młodsi zobaczyli, jak wyglądała praca w czasach PRL.

Prześlij swoje zdjęcia/skany przez internetowy formularz zgłoszeniowy do 12 stycznia 2021 r. – jest to bezpieczna forma zgłoszeń. Gdzie go znajdziesz? Nie musisz szukać. Jest tutaj:

https://www.aplikuj.pl/konkurs-prl-pomorze-zgloszenie